Finančné služby

Pri predaji nehnuteľností v Košiciach sa stretávame s klietmi, ktorí potrebujú pomoc pri získaní hypotéky alebo pôžičky na bývanie.

Máme pre Vás dobrú správu: Sme pripravení nájsť pre Vás najvýhodnejšiu ponuku.

Samozrejme sa nejedná o reklamnú frázu. Najvýhodnejší úver niekedy nie je iba o získanej úrokovej sadzbe, aj keď aj  to je veľmi dôležité. Čo sa deje v prípade ak chcete prefinancovať kúpu bytu v Košiciach na 100%? Teda bez hotovosti? 

A je vôbec možné kúpiť v Košiciach rodinný dom bez vlastnej hotovosti?

Toto sú veľmi časté otázky a nemožno na ne jednoducho odpovedať. Dobrá správa je, že je to možné. Tu sú dve základné podmienky na získanie stopercentného financovania:

- máte dobrú bonitu (máte dostatočne vysoký preukázateľný príjem a ak máte nejaké úvery, splácate a splácali ste ich vždy načas)

- kvalitný znalecký posudok od znalca, ktorého banka rešpektuje (najlepšie zmluvný znalec danej banky kde budete brať úver)

V každom prípade treba rátať s možnosťou, že Vám banka  poskytne financovanie iba na 90% alebo 85% aj pri vašej najlepšej snahe.  Kupovať celú nehnuteľnosť na úver môže byť bez primeranej finančnej rezervy v prípade akýchkoľvek problémov (strata práce, choroba alebo problémy v rodine) nebezpečné. 

Ako postupovať ak chcem stavať dom v Košiciach a potrebujem jeho stavbu priebežne financovať úverom?

Nebojte sa nás spýtať na kvalitného poradcu, radi Vám pomôžeme.

 

 

 

Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku
Výška hypoúveru *
Doba splatnosti v rokoch *
Vaše meno *
Telefón *
Váš email *
Bezpeč. kód *
verify
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku.

Kalkulátor pôžičky

%