O realitnej kancelárii

Realitná kancelária Krásne bývanie Košice

Krásne bývanie, s.r.o.  je úspešná realitná kancelária, ktorá poskytuje svoje služby vo viacerých mestách na Slovensku.

Využívame naše viacročné skúsenosti, aby sme ponúkali klientom servis na najvyššej úrovni. Či sa jedná o predaj domov alebo o predaj bytov v Košiciach, vždy ponúkame kvalitný individuálny  marketing so zámerom rýchleho predaja nehnuteľností. Ak hľadáte byt na prenájom, pomôžeme Vám. Ak chcete výhodne prenajať byt  v Košiciach, vypracujeme Vám aktuálny prehľad cien porovnateľných prenájmov. Rýchly predaj pozemkov je zavislý najmä od ich lokality a ponukovej ceny. V našom spoločnom záujme je, aby záujemca mohol čo najrýchlejšie  využívať pozemok na určený účel. Máme preto zazmluvnených expertov, ako sú súdni znalci, geodeti či právnici, aby sme boli pripravení odstrániť prípadné administratívne prekážky.

Kvalitnú  realitnú kanceláriu v Košiciach spoznáte podľa toho, koľko peňazí je ochotná investovať, aby čo najrýchlejšie a najvýhodnejšie predala nehnuteľnosti vo svojej ponuke. Stačí, keď pri predaji bytu alebo predaji domu či pozemku  položíte otázku, kde daná kancelária svoje ponuky inzeruje.

Inzerujeme na takmer 200 realitných portáloch a výrazne investujeme pri zvýrazňovaní našej ponuky. A nie len to. Najväčšou devízou každej úspešnej realitnej kancelárie je vlastná databáza klientov. Veľa predajov nehnuteľností prebehne ešte predtým, ako sa stihnú inzerovať. Jednoducho vieme, koho máme osloviť.

Ak náš zákazník chce kúpiť dom alebo sa zaujíma o kúpu bytu v Košiciach ponúkneme mu našu databázu verejných a súkromných ponúk. V prípade, že takú nehnuteľnosť nemáme, sme v úzkom kontakte s inými kvalifikovanými obchodníkmi s dobrou povesťou z iných realitných kancelárii. Samozrejme naša provízie sa v takomto prípade nenavyšuje ale delí a naši klienti neplatia žiadne poplatky naviac.

Kúpa pozemku v Košiciach na výstavbu rodinného domu je proces úkonov, pri ktorých Vám budeme asistovať.    Ak potrebujete pomôcť so získaním informácii z územného plánu mesta, alebo sa jedná o vyňatie poľnohospodárskej pôdy z pôdneho fondu, vypracovanie geometrického plánu, či znalecký posudok, vždy Vám poskytneme pomoc.

  

Tešíme sa na úspešnú spoluprácu!